...

Projekt identyfikacji wizualnej dla firmy Nourished Health Emilia Podkowiak, która zajmuje się dietetyka kliniczną. Stworzyłam dla niej kompleksowy pakiet materiałów graficznych, dzięki którym firma zyskała spójny, wiarygodny wizerunek, który przyciąga uwagę klientów i buduje zaufanie do marki.

W ramach projektu powstało:

– spójna identyfikacja wizerunku marki
– wizytówki
– ulotki
– plakaty
– pakiet grafik na media społecznościowe do samodzielnej edycji w programie Canva
– wzory dokumentów firmowych

Nasza współpraca rozpoczęła się od stworzenia nowego logo. Zadaniem było stworzenie czegoś unikalnego i reprezentującego filozofię Nourished Health. Pracując z Emilią, opracowałyśmy logo, które dzięki dobranej palecie kolorystycznej idealnie oddaje jej wartości i przyciąga uwagę.

PALETA KOLORYSTYCZNA:

Granat – kolor przewodni – elegancki kolor, który symbolizuje profesjonalizm, zaufanie i solidność. Jest to doskonały wybór dla firmy, która oferuje usługi zdrowotne i dbałość o dobre samopoczucie

Soczysta zieleń – akcent kolorystyczny – nadaje wibracje natury, świeżości i zdrowia

Fuksja – akcent kolorystyczny – jako bardziej intensywny kolor, dodaje energii i przyciąga uwagę

Całość dopełniona jest delikatną szarością.

Jako element przewodni w identyfikacji wizualnej marki, zdecydowaliśmy się dodać grafikę przedstawiającą zdrowe, soczyste jagody, która dała wiele możliwości kreatywnego wykorzystania przy projektowaniu pozostałych materiałów graficznych. Dzięki temu, że grafika jagód stała się elementem przewodnim, cała identyfikacja wizualna firmy Nourished Health nabrała spójności i zauważalności. Klienci zaczęli kojarzyć markę z tym motywem graficznym, co przyczyniło się do zbudowania większego zrozumienia i firma zapada w pamięci.

Następnie przyszła kolej na wizytówki, ulotki, grafiki na Social media, skupiliśmy się  również na graficznym opracowaniu dokumentów firmy. Opracowaliśmy profesjonalne szablony, które Nourished Health może wykorzystać do tworzenia dokumentów, ofert, itp. Dzięki temu firma może prezentować się spójnie i profesjonalnie we wszystkich obszarach swojej działalności.

Jestem niezmiernie zadowolony z efektów naszej współpracy z Nourished Health Emilia Podkowiak. Firma zyskała spójny, wiarygodny wizerunek, który przyciąga uwagę klientów i buduje zaufanie.

Jeśli chcesz wzmocnić wizerunek swojej firmy, serdecznie polecam skorzystanie z moich usług. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz logo, wizytówek, grafik na socialmedia, ulotek czy strony internetowej, jestem gotowa pomóc ci osiągnąć sukces 🙂

74 komentarzy

Pingback: metronidazole moa
Pingback: ddavp epidural
Pingback: augmentin for uti
Pingback: cozaar vs benicar
Pingback: diltiazem cost
Pingback: what is celexa
Pingback: actos rcp
Pingback: remeron for dogs
Pingback: buy robaxin online
Pingback: stromectol buy
Pingback: stendra vs levitra
Pingback: doxepin pharmacy
Pingback: tadalafil 5mg buy
Pingback: stromectol tab

Możliwość komentowania została wyłączona.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.